.

אם אתם עוקבים אחרי המסרים שלי כבר תקופה, הייתם באחד הכנסים או ההרצאות שלי ומרגיש לכם שהייתם רוצים גם להיתרם מפגישת אחד על אחת איתי... אז לכבוד יום הולדת 13 שלי (13 שנים לצמיחה מתאונת הדרכים הקשה שעברתי) יש לי מתנה מיוחדת במינה עבורכם, פגישת אימון - לייזר איתי בת שעה וחצי בנושא קבלת ומימוש החלטות חשובות ב2019, בעסק ובחיים! ו...
אם תהיו בין 13 הראשונים תשלמו עליה רק 13% מהמחיר המלא שלה!

בעשור האחרון ליוויתי מאות אנשים בדרך להצלחות אישיות, עסקיות וכלכליות. קרוב ל 100% מהמתאמנים העסקיים שמגיעים אליי מגשימים את המטרות והיעדים שלשמם הגיעו. הסיבה שאחוזי ההצלחה שלי גבוהים נעוצה בשני גורמים עיקריים - 
האחד, אני בוחרת בקפידה את הלקוחות שלי וחשוב לי לצאת לדרך רק עם אנשים המחוייבים לעצמם ולהצלחה שלהם ומוכנים להתמסר לתהליך. 
השני, הוא השיטה בה אני עובדת, לפיה מקור ההצלחה הוא קודם כל בעל העסק, הייחוד שלו, העוצמות שלו לצד הנקודות טעונות השיפור שלו והתאמת התהליך אליו באופן אישי.

התכנים שמתקבלים למייל שלך ממני מדי שבוע מכילים ידע, כלים, טיפים ועוד.  יחד עם זאת, ברור לי שלהצלחה שלך נדרש יותר מרק ידע.
כדי להצליח, חשובה היד המכוונת, הליווי וההתאמה האישית לאופי שלך.

לכן, החלטתי להושיט יד ל 13 בעלי העסקים הראשונים שייפנו אליי ולתת להם, לכבוד חגיגות ה13 שלי, פגישת אימון איתי במחיר של 13% בלבד ממחיר פגישה מלא איתי! למה? כי הם כנראה יהיו אותם אלו שמחויבים לעצמם ולעסק שלהם, אותם אלו שלא מחכים שמשהו יקרה, אלא גורמים לו לקרות. 
בפגישה, מתוך הקשבה לעולמכם, למקום בו העסק שלך נמצא כעת ולמקום אליו אתם שואפים להגיע איתו, נבחן ביחד את הצעדים הראשונים שניתן לעשות כבר מחר בבוקר, כלומר, כבר נבנה ביחד סקיצה ראשונית של תוכנית פעולה מחשמלת ואפקטיבית!

כל שעליכם לעשות הוא למלא את השאלון בטופס
ואני אצור איתך קשר במהלך 48 השעות הקרובות לתיאום פגישה

הנה מה שהולך לקרות בפגישה שלנו:

נבין מהו הפער בין הידע, היכולות והמיומנות שלכם לבין התוצאות אותן אתם רוצים להשיג
כך שתדעו איפה עליכם למקד את תשומת הלב והעשייה שלכם

נאבחן מהם הדפוסים המניעים אתכם ומהם החסמים המעכבים 
כך שתהיה לכם בהירות על מה הביא אתכם עד הלום ומה צריך לקרות כדי להניע שינוי

 נגדיר את הצעדים הבאים בתהליך הצמיחה וההתפתחות שלכם

נכין מתווה של תכנית הפעולה כך שתדעו מהו הצעד הבא הנכון עבורכם

אני מאיה פיפנו, נעים להכיר

לאחר עשור שאני מאמנת ומלווה אנשים להצלחות יוצאות דופן, בעסקים ובחיים, אני יודעת מהי הסיבה שלמרות שאתם מציבים לעצמכם מטרות, וקובעים לעצמכם תכניות אתם "מאבדים נשימה" ומוטיבציה במהלך הדרך ונופלים שוב ושוב לדפוסים הרגילים.
אני גם יודעת מה אתם צריכים כדי לצאת מזה. מה נדרש לכם כדי לקבוע תכנית פעולה אמתית שבאמת תוכלו לעמוד בה וכיצד לכבוש את העולם כפי שעמוק בתוך עצמכם אתם יודעים שאתם יכולים.
את הידע הזה זיקקתי לפורמולה שעובדת פעם אחר פעם ואת הפורמולה הזו אני רוצה להגיש לכם בפגישת אימון ממוקדת בת שעה שאני מאמינה שתעשה לכם את ההבדל.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.