.

אנשים שהשתמשו בכלי הפשוט הזה הגדילו משמעותית את הסיכויים שלהם ליצור את הזוגיות הרצויה להם מבלי לוותר על הדברים שחשובים להם!

שיטה ייחודית בת 4 שלבים תאפשר לך להבין מהם הדברים החשובים לך באמת בזוגיות ובהכנה אליה, ומה לא, לשמור על מוטיבציה גבוהה בכל יום כדי ליצור אותה ולהתקדם בקלות ובהנאה, תוך צמיחה אישית להשגת הקשר הזוגי שתמיד רצית אבל נאבקת להשיג!

עד כמה המשפטים האלו נכונים לגביכם:

אתם מבינים שיש משהו בכם שמונע מכם ליצור את הזוגיות הרצויה לכם אבל אתם לא באמת יודעים מה לעשות כדי לשנות את זה?

אתם בטוחים שאתם מסוגלים וראויים להיות בזוגיות אוהבת ומעצימה, כזו שיכולה להחזיק לאורך זמן אבל אתם לא מצליחים להבין איך להביא את כל היכולות והכישורים שלכם לידי ביטוי בצורה הכי טובה?

יש לכם רצון להיות בזוגיות אוהבת ומעצימה אבל אתם מרגישים שהחופש שלכם, החברים שלכם והתחביבים שלכם עומדים לשלם על כך מחיר כבד שאתם לא מוכנים להשלים איתו?

 

מי אני בכלל ללמד אותך משהו על הכנה לזוגיות?

אני מאיה פיפנו, נעים להכיר.

אני מאמנת אישית, זוגית ועסקית בכירה מטעם לשכת המאמנים בישראל. המומחיות שלי היא במימוש החלטות חשובות בחיים. אני פועלת בתחום מ 2006, כשמאחורי אלפי שעות אימון ומאות סיפורי הצלחה של מתאמנים, יחידים וזוגות. בקרב מתאמנים שבאו אליי כזוג על מנת לטפל בקשר הזוגי או כרווקים ורווקות שבאו למצוא זוגיות, אני יכולה להעיד שחוץ ממקרה גירושים אחד (שהסתיים בצורה ראויה ומכובדת) יש לי 100% הצלחה.

במסגרת הפעילות שלי אני מעבירה כנסים, סדנאות והרצאות בכל רחבי הארץ בנושא סיפור החיים האישי שלי ולימוד השיטה הייחודית אותה פיתחתי בעקבות משבר בזוגיות אותו חוויתי לפני מספר שנים.

לאחר מעל עשור שאני מאמנת ומלווה אנשים בתחום הזוגי אני יודעת מהי הסיבה שלמרות שאתם מאוד רוצים זוגיות אוהבת ומעצימה אתם עדיין חוששים כל כך, "מאבדים נשימה" ומוטיבציה במהלך הדרך ונופלים שוב ושוב לדפוסים הישנים שלכם.

אני גם יודעת מה אתם צריכים לעשות כדי לצאת מזה למקום טוב הרבה יותר.

את הידע הזה זיקקתי לפורמולה שעובדת פעם אחר פעם ואת הפורמולה הזו אני רוצה להגיש לכם במדריך החינמי המיוחד הזה.

מלאו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.